پیمانکاری آسفالت

پیمانکاری آسفالت

پیمانکاری آسفالت

پیمانکاری آسفالت

 

پیمانکاری آسفالت،گروه امید آذر دارای گروه پیمانکاری مجرب و با سابقه به مدت ۲۰ سال توانسته خدماتی همچون ایزوگام کاری و آسفالت کاری را ارائه کند گروه پیمان کاری امید آذر با قیمتی مناسب بهترین کار و در زمان مناسب کار را به شما تحویل میدهد چرا شما به پیمانکاران حرفه ای مانند پیمانکاران امیدآذر نیاز دارید زیرا مسیر و جاده که به سمت خانه یا محل کار شما است اولین جایی است که به چشم می خورد و باید زیبا به نظر برسد و باعث جلب توجه شود که کمتر کسی به فکر این موضوع است.

شاید موضوع غیر قابل اهمیتی باشد ولی اگر کمی دقیق شویم میبینیم که این زیبایی زیادی برای محل کار یا خانه شما بسازد حتی که در جلوتر که در مورد آسفالت محافظتی توضیح دادیم میتوانید از آنها در محافطت از خانه خود استفاده کنید که توضیح کاملی درمورد مزایای ایزوگام کاری دادیم که میتوانید در صفحه خودش به طور کامل آن را بخوانید و مطالعه کنید.همانطور که گفته شد آسفالت ترکیبی از مواد است که مخلوطی از شن ماسه و قیر است که همانطور که میدانید کارایی آن در جاده پشت بام بند فرودگاه و… می باشد.

امروزه استفاده از آسفالت بسیار افزایش یافته و بسیار مهم است که آسفالتی سالم داشته باشیم برای همین باید انواع آسفالت ها را بشناسیم که انواع زیادی دارند که برای شما دوستان مطرح می کنیم ممکن است خیلی کسانی که این مطلب را مطالعه می کنند این سه نوع را بشناسند که سه نوع گرم و محافطتی و سرد  هستند که درباره هرکدام برای شما صحبت می کنیم.

آسفالت سرد:

این نوع آسفالت که به آن (cold mix) گفته میشود مثل آسفالت گرم است که برای شما در جلوتر  توضیح خواهیم داد.این نوع آسفالت مانند آسفالت گرم است ولی یک تفاوت دارند که این مواد در دمای خود محیط با هم مخلوط می شوند و بعد از اینکه در دمای محیط عادی کوبیده شدن سفت میشوند و این یک مزیت محسوب میشود که خودتان هم می توانیدحدس بزنید که می توان از آنها در مسافت بالا استفاده کرد و آن را در هرجا که می خواهید حمل کنید و سپس همانطور که توضیح دادیم می توانید آن را روی محیط پخش کنید و فشرده کنید بدون آن که خراب شود یا غیر قابل استفاده باشد.

از این نوع آسفالت بیشتر در جاده ها،بزرگراه ها،اماکن ورزشی، کف سالن های ورزشی و…. این یک نوع از آسفالتی بود که برای شما دوستان گفته شد حال میریم سراغ نوع بعدی که آسفالت محافظتی نام دارد.

آسفالت محافظتی:

این نوع آسفالت که فصد توضیح دادنش را برای شما داریم همانند آسفلات هایی است که برای شما عزیزان توضیح دادیم حال میخواهیم آن را به طور مفصل توضیح دهیم.

ترکیباتی که این نوع آسفالت دارد همان سنگ های خرد شده کوچک و قیر است ولی این نوع آسفالت که محافظتی است از سنگهای کوچکتری استفاده شده ساخت این نوع آسفالت همانطور که میدانید برای حافطت از مکان مورد نظر استفاده میشود.به عنوان مثال این نوع آسفالت در ایزوگام کاری استفاده میشود که برای لایه محافظتی دز بالای ایزوگام استفاده میشود که برای حفاظت از آن استفاده میشود.که این کار را گروه پیمانکاری مجرب امید آذر برای شما به بهترین شکل برای شما دوستان انجام میدهند این نوع که درمورد آن برای شما عزیزان صحبت کردیم مقاومت بالای ندارد ولی قیر زیادی در آنها به کار رفته.

درباره آسفالت گرم هم برای شما عزیزان در صفحه آسقالت گرم توضیح دادیم که شما میتوانیید در آنجا به طور کامل و مفصل درمورد آسفالت گرم مطالعه کنید.باعث افتخار گروه امیدآذر است که توانسته خدملت خود در مناطقی که تحت پوشش خود دارد به بهترین شکل ارائه کند گروه ما امیدآذر سال سابقه توانسته که خدماتی همچون آسفالت کاری ایزوگام کاری و… ارائه کند گروه پیمان کاری امید آذر آسفالت کاری در کرج و آسفالت کاری در تهران را انجام میدهد و در این ۲۰ سال توانسته اعتماد شهروندان کرج و تهران را به خود جلب کند.

همینطور در زمینه ی ایزوگام کاری هم آنها ایزوگام کاری در تهران و ایزوگام کاری در کرج را در دست دارند و توانسته اند خدماتی با بهترین شکل ارائه کنند و این باعث افتخار شرکت امیدآذر است که توانسته در کرج و تهران خدمات خود را به بهترین شکل ارائه کند و اعتماد شهروندان کرج و تهران را جلب کند.

دسته‌بندی نشده

پیمانکاری،پیمانکار آسفالت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس مستقیم