مزایای ایزوگام کاری

مزایای ایزوگام کاریمزایای ایزوگام کاری

در ابتدا درمورد اینکه ایزوگام چیست صحبت کرده بودیم و بعد در مورد اینکه مزایای ایزوگام کاری چیست و چه سودی دارد صحبت میکنیم ایزوگام  یک نوع محافظ است که از موادی همچون تار ها وریشه های متنوع مصنوعی است که از طریق گرمای بالا به سطح چسبیده میشوند تا از رطوبت و نفوذ آب و دیگر مایعات به سطوح و محیط جلوگیری کند عمر مفید ایزوگام ها به طور متوسط ۹ تا ۱۱ است که عمری طولانی محسوب می شود همچین امروزه در ایزوگام کاری ساختمان ها هنگام ایزوله کردن،دیوار ها،پشت بام ها،و سرویس های بهداشتی ایزوله سازی یک عایق رطوبطی انجام می شود که حدود ۴۰ الی ۵۰ سال پیش عایق بندی ها به صورت قدیمی و سنتی انجام میشداند و از موادی همچون قیر و آسفالت استفاده میکردند.

که مشخصا استحکام بالایی نداشته اند و رفته رفته این مواد قدیمی جای خود را به عایق های ایزوگامی دادند که همانطور میدانید بسیار مستحکم تر از مدل های قدیمی هستند.این توضیحی مختصر و مفید درمورد چیستی ایزوگام بود که به شما عزیزان ارائه کردیم حال میرویم سراغ اصل مطلب که حالا اگر ما از عایق های ایزوگامی استفاده کنیم چه سودی دارد و چه کارای برای ما دارد در ادامه با ما باشید تا شما عزیزان را راهنمایی کنیم.

استفاده از ایزوگام مفید بوده و مزایای بسیاری دارد که از خیلی خسارات که میتوان به خانه شما برسد جلوگیری میکند در بالا درمورد اینکه ایزوگام چیست و از چه موادی ساخته شده صحبت کردیم ولی در این قسمت می خواهیم به مزایای ایزوگام بپردازیم.

مزایا:

۱-بسیار در برابر سرما و گرما مقاوم هستند و استحکام بالایی دارند

۲-همانطور که گفته شد در تمامی سطح ها قابل اجرا بوده و هیچ محدودیتی ندارد

۳-نصب بسیار راحت

۴-بسیار سبک

۵-شکل پذیری بالا

۶-در برابر هر فشار بر روی آنها مقاوم هستند و انعطاف پذیر هستند

۷-ایزوگام ها اصلا پوسیده نمی شوند

۸-طول عمر «ها همانطور که گفته شد بین ۹ تا ۱۱ است

۹-در دماهای خیلی بالا و خیلی پایین بسیار مقاوم هستند.

ظاهر یک ایزوگام:

ظاهر یک ایزوگام

این مواردی بود که در مورد مزایای ایزوگام کاری خدمت شما دوستان ارائه شد حال میخواهیم درمورد اینکه شکل استاندارد ظاهر یک ایزوگام چگونه صحبت کینمبه طور استاندارد علامت آنها روی رول ایزوگام حک شده و این حکاکی باید در هر ۲ متر روی ایزوگام حک شود و این حک شدگی یک نوع شناسنامه برای  ایزوگام محسوب می شود که مشخصات محصول اعم از وزن،تاریخ تولید و…..این مواردی بود که به شما عزیزان گفته شد تا در هنگام خرید دقت کرده و محصولی مرغوب و اصل خریداری کنید شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در مورد خرید و نکات عمقی تر با تیم آسفالت کاری در تهران در تماس باشید و همه سوالات خود را مطرح کنید.

تفاوت بین قیرگونی و ایزوگام

در این قسمت ما به شما در مورد مزایای ایزوگام صحبت کردیم اما اینموضوع هم است که قیرگونی بهتر است یا ایزوگام کاری که مطمئنا سوال خیلی از دوستان که تا به این لحظه با ما بودند است که ما قصد داریم در این مورد صحبت کرده و به شما عزیزان تفاوت میان این دو را بیان کنیم در مورد اینکه ازوگام چیست صحبت شد و به شما گفتیم که مواد اولیهه آنها چیست ولی در اینجا میخواهیم بدونیم که قیر از چه وادی ساخته شده؟.

قیر موادی است که از نفت خام تهیه میشود و در عایق بندی محیط استفاده میشود و خیلی زیاد حساس هستند که هنگام حرارت آنها نسوزند به دلیل اینکه اگر بسوزنددیگر خاصیتی کعه ما در مورد آن صحبت میکنیم نخواهند داشت یعنی خاصیت چسبندگی نخواهند داشت.

در اینجا ۲ مورد از مواردی که بیان میکند که چرا قیر گونی مزایا دازد زا بیان میکنیم:

۱-بر روی قیر می توان رفت آمد کرد البته این مورد زمانی صورت میگیرد که همراهش آسفالت کاری هم شود که این کار را به دست آسفالت کاری در تهران بگذارید، و بزارید حرفه ای ها کار را به دست بگیرند.

۲-بازسازی آن اسان تر است زیرا قدیمی ترین نوع عایق بندی است.

این دو مورد اصلی از مواردی بود که در آن مزایا قیرگونی مطرح شد.در بالا هم در مورد عملکرد و چیستی ایزوگام صحبت شد که از آنها برای محافظت از همه نوع ساختمان استفاده می شوند و اینکه آنها از قیر ساخته شده اند که در بالا گفتیم از نفتخام و مواد آلی ساخت می شود که حالت چسبندگی بالا دارد و از نفوذ اب جلوگیری می کند.

قیرگونی و ایزوگام

که از هر دو آنها برای حفاظت از ساختمان استفاده می شود نصب هر دوی انها خیلی به هم شباهت دارد فقط یک تفاوت ریز بین آنها وجود دارد این هم این است که در ایزوگام از آسفالت کاری استفاده نمیشود ولی برخی از هر دو آنها استفاده می کنند و تفاوتی میان این دو قائل نیستند.

از ایزوگام ها در جدا کردن آن با سطح اصلی کف پشت بام استفاده میشود از این کار برای حفاظت از نفوذ آب و جمع شدن آب باران و برف انجام میشود ایزوگام از نفوز آب به دبوار ها و رطوبتی که در سقف و دیوار ها ایجاد می شود جلوگیری میکند و یک نکته مهم برای اینکه ایزوگام استفاده میشود این است که هنگام ساخت و ساز علاوه بر محافظت از ساختمان به پست لبام خانه آسیبی نرسد و سالم بماند.

یکی از رایج ترین و مرسوم ترین قیر گونی ها قیر گونی ۱۵ است که ۱۵ پوند در هر متر مربع است.از این مدل قیر گونی کردن زمانی استفاده میشدکه بحران و مشکل نفتی وجود نداشت اما در حال حاظر که موضوعی جدی شده اکنون از آسفالت کاری خیلی کمتر در ساخت قیر گونی استفاده میشود.

این مواردی بود که ما خواستیم برای شما دوستان بیان کنیم در ادامه با ما باشید تا مواردی بیشتر را برای شما دوستان بیان کنیم شما میتوانید با تماس با ما سوالات خود را بپرسید

این مطلب مرتبط را از دست نده.

۱- ایزوگام در کرج

ایزوگام در شهر تهرانایزوگام در شهر کرج

مزایای ایزوگام کاری در تهران،مزایای ایزوگام کاری در کرج،ایزوگام کاری در تهران،ایزوگام کاری در کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس مستقیم